Apple Watch 38mm KRD-01 Metal Kordon
Metal tel-örgü işlemeli sağlam tasarım
Bükülme ve kırılmalara dayanıklı
Mıknatıslı, kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlama dizaynı
Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,93 | $ 3,93 |
| 2 | $ 2,09 | $ 4,17 |
| 3 | $ 1,41 | $ 4,24 |
| 4 | $ 1,08 | $ 4,31 |
| 5 | $ 0,88 | $ 4,38 |
| 6 | $ 0,74 | $ 4,45 |
| 7 | $ 0,65 | $ 4,52 |
| 8 | $ 0,57 | $ 4,59 |
| 9 | $ 0,52 | $ 4,67 |
| 10 | $ 0,47 | $ 4,74 |
| 11 | $ 0,44 | $ 4,82 |
| 12 | $ 0,41 | $ 4,89 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gri, Kırmızı, Gold, Rose Gold, Gümüş, Lacivert, Mor, Pembe, Saks Mavi, Turuncu, Derin Mor, Light green, NO30, NO28, NO21, NO16, NO14, NO11, NO22, Karışık, New Gray, Açık Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 42 mm - 44 mm - 45 mm, 44 mm, 45 mm |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch 38mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Metal |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |