Ürünün detaylı videosunu izlemek için link'e tıklayın
https://www.youtube.com/watch?v=0B3yOiwuj5k
KRD-32 Medium Kordon
14.7cm uzunluk
Sağlam , hasır örgü dizayn
Tek parça , bağlantısız şık özgün tasarım
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
Suya karşı dayanıklı
Farklı renk seçenekleriyle saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Bileğinizin ölçüsüne uygun uzunluk seçeneği
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 20,26 | $ 20,26 |
| 2 | $ 10,75 | $ 21,49 |
| 3 | $ 7,29 | $ 21,86 |
| 4 | $ 5,56 | $ 22,22 |
| 5 | $ 4,52 | $ 22,58 |
| 6 | $ 3,82 | $ 22,92 |
| 7 | $ 3,33 | $ 23,28 |
| 8 | $ 2,96 | $ 23,67 |
| 9 | $ 2,67 | $ 24,05 |
| 10 | $ 2,45 | $ 24,45 |
| 11 | $ 2,26 | $ 24,84 |
| 12 | $ 2,10 | $ 25,23 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gri, Mavi, Kırmızı, Gold, Pembe, Sarı, Yeşil, Turuncu, Lila, Light green, Koyu Mor, Black Unity, Blue Cobalt, Açık Yeşil |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch 44mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 44 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Örgü |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |