Apple Watch 44mm KRD-14 Metal Kordon
Metal katlamalı, yandan klips açılımlı sağlam dizayn
2 renkli şık tasarım
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
Kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlanabilir kordon ayarlama dizaynı
Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,10 | $ 21,10 |
| 2 | $ 11,19 | $ 22,38 |
| 3 | $ 7,59 | $ 22,76 |
| 4 | $ 5,79 | $ 23,14 |
| 5 | $ 4,70 | $ 23,51 |
| 6 | $ 3,98 | $ 23,87 |
| 7 | $ 3,46 | $ 24,25 |
| 8 | $ 3,08 | $ 24,65 |
| 9 | $ 2,78 | $ 25,05 |
| 10 | $ 2,55 | $ 25,47 |
| 11 | $ 2,35 | $ 25,87 |
| 12 | $ 2,19 | $ 26,27 |
Özellikler
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch Ultra 49mm, Watch 44mm, Watch 42mm |
| Renk | Siyah, Gold, Rose Gold, Gümüş |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 44 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Metal |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |