KRD-62 Silikon Kordon
Renkli desenli yüzey tasarımı
Sağlam , esnek silikon malzeme
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
Suya karşı dayanıklı
7 kademeli, kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlanabilir kordon ayarlama dizaynı
Farklı renk seçenekleriyle saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,25 | $ 6,25 |
| 2 | $ 3,32 | $ 6,63 |
| 3 | $ 2,25 | $ 6,74 |
| 4 | $ 1,72 | $ 6,86 |
| 5 | $ 1,39 | $ 6,96 |
| 6 | $ 1,18 | $ 7,07 |
| 7 | $ 1,03 | $ 7,18 |
| 8 | $ 0,91 | $ 7,30 |
| 9 | $ 0,82 | $ 7,42 |
| 10 | $ 0,75 | $ 7,54 |
| 11 | $ 0,70 | $ 7,66 |
| 12 | $ 0,65 | $ 7,78 |
Özellikler
| Renk | Blue İnk, Rouge Powder, Grape Fruit, Green Mango |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch 44mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 44 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Silikon |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |