Apple Watch Ultra 49mm Zore Band-01 Metal Kordon
Metal tel-örgü işlemeli sağlam tasarım.
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı.
Mıknatıslı, kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlama dizaynı.
Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın.
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,37 | $ 4,37 |
| 2 | $ 2,32 | $ 4,64 |
| 3 | $ 1,57 | $ 4,71 |
| 4 | $ 1,20 | $ 4,79 |
| 5 | $ 0,97 | $ 4,87 |
| 6 | $ 0,82 | $ 4,94 |
| 7 | $ 0,72 | $ 5,02 |
| 8 | $ 0,64 | $ 5,11 |
| 9 | $ 0,58 | $ 5,19 |
| 10 | $ 0,53 | $ 5,27 |
| 11 | $ 0,49 | $ 5,36 |
| 12 | $ 0,45 | $ 5,44 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gri, Mavi, Kırmızı, Gold, Gümüş, Mor, Pembe, Koyu Gri, Starlight, Colorful |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch Ultra 49mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 49 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Metal |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |