Sağlam , hasır tasarımlı dizayn
Renkli , şık özgün tasarım
Metal alaşım toka malzemesi
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
Suya karşı dayanıklı
Farklı renk seçenekleriyle saatinize yeni bir görünüm kazandırın
İstediğiniz ölçüde 6 farklı boyut ayarlama seçeneği
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 14,15 | $ 14,15 |
| 2 | $ 7,51 | $ 15,01 |
| 3 | $ 5,09 | $ 15,27 |
| 4 | $ 3,88 | $ 15,52 |
| 5 | $ 3,15 | $ 15,77 |
| 6 | $ 2,67 | $ 16,01 |
| 7 | $ 2,32 | $ 16,26 |
| 8 | $ 2,07 | $ 16,53 |
| 9 | $ 1,87 | $ 16,80 |
| 10 | $ 1,71 | $ 17,08 |
| 11 | $ 1,58 | $ 17,35 |
| 12 | $ 1,47 | $ 17,62 |
Özellikler
| Renk | NO5, NO6, NO7, NO1, NO2, NO3, NO4 |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch Ultra 49mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 49 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Kumaş |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |