KRD-38 Kordon
Sağlam , hasır örgü dizayn
Tek parça , bağlantısız şık özgün tasarım
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
Suya karşı dayanıklı
Farklı renk seçenekleriyle saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Bileğinizin ölçüsüne uygun uzunluk seçeneği
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,11 | $ 6,11 |
| 2 | $ 3,24 | $ 6,48 |
| 3 | $ 2,20 | $ 6,59 |
| 4 | $ 1,68 | $ 6,70 |
| 5 | $ 1,36 | $ 6,81 |
| 6 | $ 1,15 | $ 6,91 |
| 7 | $ 1,00 | $ 7,02 |
| 8 | $ 0,89 | $ 7,14 |
| 9 | $ 0,81 | $ 7,25 |
| 10 | $ 0,74 | $ 7,37 |
| 11 | $ 0,68 | $ 7,49 |
| 12 | $ 0,63 | $ 7,61 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Kırmızı, Lacivert, Pembe, Koyu Yeşil |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch Ultra 49mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 49 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Örgü |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |