Zore CALDECOTT KDK-304 MP3 STEREO KULAKLIK
KUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİ
YÜKSEK KALİTE SES PERFORMANSI MEVCUTTUR
3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,36 | $ 4,36 |
| 2 | $ 2,32 | $ 4,63 |
| 3 | $ 1,57 | $ 4,70 |
| 4 | $ 1,20 | $ 4,78 |
| 5 | $ 0,97 | $ 4,86 |
| 6 | $ 0,82 | $ 4,93 |
| 7 | $ 0,72 | $ 5,01 |
| 8 | $ 0,64 | $ 5,09 |
| 9 | $ 0,58 | $ 5,18 |
| 10 | $ 0,53 | $ 5,26 |
| 11 | $ 0,49 | $ 5,35 |
| 12 | $ 0,45 | $ 5,43 |
Özellikler
| Marka | Zore, Diğer |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Kulaklık Tipi | Stereo |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |