ZORE DK17İ MP3 KULAKLIK
KUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİ
YÜKSEK KALİTE SES PERFORMANSI MEVCUTTUR
3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,93 | $ 3,93 |
| 2 | $ 2,09 | $ 4,17 |
| 3 | $ 1,41 | $ 4,24 |
| 4 | $ 1,08 | $ 4,31 |
| 5 | $ 0,88 | $ 4,38 |
| 6 | $ 0,74 | $ 4,45 |
| 7 | $ 0,65 | $ 4,52 |
| 8 | $ 0,57 | $ 4,59 |
| 9 | $ 0,52 | $ 4,67 |
| 10 | $ 0,47 | $ 4,74 |
| 11 | $ 0,44 | $ 4,82 |
| 12 | $ 0,41 | $ 4,89 |
Özellikler
| Marka | Zore, Diğer |
| Renk | Gri, Mavi, Kırmızı, Gold |
| Kulaklık Tipi | Stereo |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |