Yeni dizaynı ile daha dayanıklı
Sabit sinyal iletimi
Yüksek kaliteli kablo tasarımı
3.5 MM giriş
1 Metre uzunluk
MP3,CD,telefon,bilgisayar,radyo ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,28 | $ 1,28 |
| 2 | $ 0,68 | $ 1,36 |
| 3 | $ 0,46 | $ 1,38 |
| 4 | $ 0,35 | $ 1,40 |
| 5 | $ 0,29 | $ 1,43 |
| 6 | $ 0,24 | $ 1,45 |
| 7 | $ 0,21 | $ 1,47 |
| 8 | $ 0,19 | $ 1,50 |
| 9 | $ 0,17 | $ 1,52 |
| 10 | $ 0,15 | $ 1,54 |
| 11 | $ 0,14 | $ 1,57 |
| 12 | $ 0,13 | $ 1,59 |
Özellikler
| Renk | Gri, Mavi, Kırmızı, Gold, Rose Gold |
| Marka | Go Des |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |