3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIK
KULAK İÇİ KULAKLIK
HD SES KALİTESİ
RAHAT DİNLEME VE KONUŞMA
İOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,21 | $ 8,21 |
| 2 | $ 4,36 | $ 8,71 |
| 3 | $ 2,95 | $ 8,86 |
| 4 | $ 2,25 | $ 9,00 |
| 5 | $ 1,83 | $ 9,15 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,29 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,44 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,59 |
| 9 | $ 1,08 | $ 9,75 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,91 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,07 |
| 12 | $ 0,85 | $ 10,22 |
Özellikler
| Renk | Beyaz, Füme |
| Marka | Lapas |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |