LAPAS SERİSİ S1 MP3 STEREO KULAKLIK
KUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİ
KULAĞA TAM OTURAN TASARIM
YÜKSEK KALİTE SES VE BASS PERFORMANSI MEVCUTTUR
3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR.
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,62 | $ 6,62 |
| 2 | $ 3,51 | $ 7,02 |
| 3 | $ 2,38 | $ 7,14 |
| 4 | $ 1,82 | $ 7,26 |
| 5 | $ 1,48 | $ 7,38 |
| 6 | $ 1,25 | $ 7,49 |
| 7 | $ 1,09 | $ 7,61 |
| 8 | $ 0,97 | $ 7,73 |
| 9 | $ 0,87 | $ 7,86 |
| 10 | $ 0,80 | $ 7,99 |
| 11 | $ 0,74 | $ 8,12 |
| 12 | $ 0,69 | $ 8,24 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Kırmızı, Sarı, Yeşil, Beyaz |
| Marka | Lapas |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |