Özellikler
| Uyumlu Cihaz Markası | Xiaomi |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Redmi 4A |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 3000 mAh |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |