Apple Watch 38mm Zore KRD-98 Metal Kordon
Metal tel-örgü işlemeli sağlam tasarım.
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı.
Mıknatıslı, kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlama dizaynı.
Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın.
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,24 | $ 8,24 |
| 2 | $ 4,37 | $ 8,74 |
| 3 | $ 2,96 | $ 8,89 |
| 4 | $ 2,26 | $ 9,04 |
| 5 | $ 1,84 | $ 9,18 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,32 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,47 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,63 |
| 9 | $ 1,09 | $ 9,78 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,94 |
| 11 | $ 0,92 | $ 10,10 |
| 12 | $ 0,86 | $ 10,26 |
Özellikler
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch 7 41mm, Watch 40mm, Watch 38mm |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Marka | Zore |
| Renk | Gri |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 38 mm - 40 mm - 41 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Metal |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |