7210 KALIN UÇ USB KABLO
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,88 | $ 3,88 |
| 2 | $ 2,06 | $ 4,12 |
| 3 | $ 1,40 | $ 4,19 |
| 4 | $ 1,07 | $ 4,26 |
| 5 | $ 0,86 | $ 4,32 |
| 6 | $ 0,73 | $ 4,39 |
| 7 | $ 0,64 | $ 4,46 |
| 8 | $ 0,57 | $ 4,53 |
| 9 | $ 0,51 | $ 4,61 |
| 10 | $ 0,47 | $ 4,68 |
| 11 | $ 0,43 | $ 4,76 |
| 12 | $ 0,40 | $ 4,83 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Nokia Kalın Uç |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |