YÜKSEK KALİTELİ BEYAZ ŞARJ KABLOSU
KOLAY VERİ AKTARIMI
HIZLI ŞARJ DESTEĞİ
AKILLI ÇİP
ÇİFT KATMAN İLE DAHA FAZLA KORUNUR
3A ÇIKIŞ AMPERİ
İSTİKRARLI VE GÜVENLİ ŞARJ ETME
1 METRE UZUNLUK
2 İN 1 ŞARJ İLETİMİ
ESNEKLİK VE DAYANIKLILIK KOMBİNASYONU
KALİTELİ ALÜMİNYUM BAĞLAYICI
KABLO KIRILMASINI ÖNLEMEK İÇİN DAYANIKLI BAĞLANTI
GELİŞTİRİLMİŞ BAKIR TELLER
Ürünün detaylı videosunu izlemek için link'e tıklayın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,30 | $ 3,30 |
| 2 | $ 1,75 | $ 3,50 |
| 3 | $ 1,19 | $ 3,56 |
| 4 | $ 0,91 | $ 3,62 |
| 5 | $ 0,74 | $ 3,68 |
| 6 | $ 0,62 | $ 3,73 |
| 7 | $ 0,54 | $ 3,79 |
| 8 | $ 0,48 | $ 3,86 |
| 9 | $ 0,44 | $ 3,92 |
| 10 | $ 0,40 | $ 3,98 |
| 11 | $ 0,37 | $ 4,05 |
| 12 | $ 0,34 | $ 4,11 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Beyaz |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |