Xipin X1385 micro kablo
Deri kaplamalı tasarım
1 Metre uzunluk
2.1A Amper
Hızlı şarj ve veri aktarımı
Micro cihazlar için uyumludur
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,26 | $ 2,26 |
| 2 | $ 1,20 | $ 2,40 |
| 3 | $ 0,81 | $ 2,44 |
| 4 | $ 0,62 | $ 2,48 |
| 5 | $ 0,50 | $ 2,52 |
| 6 | $ 0,43 | $ 2,56 |
| 7 | $ 0,37 | $ 2,60 |
| 8 | $ 0,33 | $ 2,64 |
| 9 | $ 0,30 | $ 2,68 |
| 10 | $ 0,27 | $ 2,73 |
| 11 | $ 0,25 | $ 2,77 |
| 12 | $ 0,23 | $ 2,81 |
Özellikler
| Marka | Xipin |
| Renk | Gold |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |