Deri kabartmalı tpe kablo
2.4A Amper gücü
1.2 Metre uzunluk
Aluminyum alaşımlı malzeme
Güvenli veri aktarımı
Hızlı Şarj
L tasarımlı dizayn
Uzun ömürlü,esnek ve dayanıklı
Micro cihazlar için uyumludur
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,74 | $ 3,74 |
| 2 | $ 1,99 | $ 3,97 |
| 3 | $ 1,34 | $ 4,03 |
| 4 | $ 1,03 | $ 4,10 |
| 5 | $ 0,83 | $ 4,17 |
| 6 | $ 0,71 | $ 4,23 |
| 7 | $ 0,61 | $ 4,30 |
| 8 | $ 0,55 | $ 4,37 |
| 9 | $ 0,49 | $ 4,44 |
| 10 | $ 0,45 | $ 4,51 |
| 11 | $ 0,42 | $ 4,59 |
| 12 | $ 0,39 | $ 4,66 |
Özellikler
| Marka | Roar |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Garanti Tipi | İthalatçı Garantili |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |