2 in 1 Özelliği sayesinde lightning ve micro olarak kullanın
1 m Uzunluk
Yüksek kaliteli malzeme
Kaliteli ve güçlü aktarım
Şık ve sade tasarım
Lightning ve micro cihazlar için uyumludur
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,47 | $ 2,47 |
| 2 | $ 1,31 | $ 2,62 |
| 3 | $ 0,89 | $ 2,66 |
| 4 | $ 0,68 | $ 2,71 |
| 5 | $ 0,55 | $ 2,75 |
| 6 | $ 0,47 | $ 2,79 |
| 7 | $ 0,41 | $ 2,84 |
| 8 | $ 0,36 | $ 2,89 |
| 9 | $ 0,33 | $ 2,93 |
| 10 | $ 0,30 | $ 2,98 |
| 11 | $ 0,28 | $ 3,03 |
| 12 | $ 0,26 | $ 3,08 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Beyaz |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Lightning |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |