Zore FYD-835A Masa Üstü Powerbank
Ürün Malzemesi : Ateşe dayanıklı ABS plastik
Pil Orijinal Samsung 18650 Lityum Pil Kapasitesi 40200mAh
input: DC12V/2A
Output: Maksimum 8A (USB1: 5V/2A,USB2: 5V/2A,Micro: 5V/2A,Lightning: 5V/2A)
Şarj Süresi 5~7 Saat
Şarj ömrü : >500 kez
Çalışma Sıcaklığı: -10°C~50°C
Depolama Sıcaklığı: -20°C~80°C
Boyut : 240mm*130mm*110mm
Ağırlık 980g
Güç Göstergesi
Bir LED Işık Gösterge Gücü 0-25%
İki LED Işık Gücü Gösterir %25-50
Üç LED Işık Gücü Gösterir %50-%75
Dört LED Işık Gücü Gösterir %75-%100
Düğmeler
Mevcut Gücü Göstermek için [ ON/OFF] düğmesine basın
Güç Bankasını Şarj Ederken, Dört LED ışık yanıp söner
Tüm Cep Telefonları ve Taşınabilir Cihazlar 5V/1A~2A
Modaya Uygun Üst Düzey Restoran Güç Bankaları ile İnsanların Dikkatini Kolayca Çekin
Kağıt Reklamlar Her İki yüzeye konulabilir
565 Gün Uzun Bekleme Süresi
%95'in Üzerinde Yüksek Verimli Dönüşüm Oranı
Max 8A Güç Aynı Anda 8 Telefonu Şarj Edebilir
iPhone ve Android Telefonları Şarj Etmek İçin İki Çeşit Dahili kablo
Şarj olurken Şarj Etme Özelliği
Orijinal Samsung / LG 18650 Li-ion Pil ve 500'den Fazla Şarj tekrarı
Standartlar: CE / FCC /RoHS / MSDS / UL
Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Aşırı Deşarj, Aşırı Sıcaklık ve Kısa Devre Koruması
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 142,51 | $ 142,51 |
| 2 | $ 75,60 | $ 151,19 |
| 3 | $ 51,25 | $ 153,74 |
| 4 | $ 39,08 | $ 156,30 |
| 5 | $ 31,76 | $ 158,80 |
| 6 | $ 26,88 | $ 161,25 |
| 7 | $ 23,40 | $ 163,79 |
| 8 | $ 20,81 | $ 166,48 |
| 9 | $ 18,80 | $ 169,20 |
| 10 | $ 17,20 | $ 172,00 |
| 11 | $ 15,88 | $ 174,73 |
| 12 | $ 14,79 | $ 177,45 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Siyah |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 40200 mAh |
| Kasa Malzemesi | Plastik |
| Type-C Desteği | Var |
| Dijital Şarj Göstergesi | Var |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 18 W Altı |
| USB Çıkış Sayısı | 2 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| Ağırlık | 200 gr ve üzeri |
| Kablo | Var |
| Kablo Giriş Arayüzü | Type-C |
| Kablo Çıkış Arayüzü | Type-C |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |