Go Des GAC-217 Aux Audio Kablo
Yeni kumaş örgü dizaynı ile daha dayanıklı
Kablo kırılmalarına dayanıklı kablo ucu
Sabit ses iletimi
Yüksek kaliteli kablo tasarımı
3.5 MM giriş
2 Metre uzunluk
Kablo uç kısımlarında dayanıklılığı arttırıcı metal kablo koruma dizaynı
MP3,CD,telefon,bilgisayar,radyo ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,02 | $ 2,02 |
| 2 | $ 1,07 | $ 2,14 |
| 3 | $ 0,73 | $ 2,18 |
| 4 | $ 0,56 | $ 2,22 |
| 5 | $ 0,45 | $ 2,25 |
| 6 | $ 0,38 | $ 2,29 |
| 7 | $ 0,33 | $ 2,32 |
| 8 | $ 0,30 | $ 2,36 |
| 9 | $ 0,27 | $ 2,40 |
| 10 | $ 0,24 | $ 2,44 |
| 11 | $ 0,23 | $ 2,48 |
| 12 | $ 0,21 | $ 2,52 |
Özellikler
| Marka | Go Des |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 200 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |