Go Des GAC-226 3.5mm To Aux Audio Kablo
Yeni dizaynı ile daha dayanıklı
Kablo kırılmalarına dayanıklı kablo ucu
Sabit ses iletimi
Yüksek kaliteli kablo tasarımı
3.5 MM giriş ve 3.5 çıkış
1 Metre uzunluk
Kablo uç kısımlarında dayanıklılığı arttırıcı metal kablo koruma dizaynı
MP3,CD,telefon,bilgisayar,radyo ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,62 | $ 6,62 |
| 2 | $ 3,51 | $ 7,02 |
| 3 | $ 2,38 | $ 7,14 |
| 4 | $ 1,82 | $ 7,26 |
| 5 | $ 1,48 | $ 7,38 |
| 6 | $ 1,25 | $ 7,49 |
| 7 | $ 1,09 | $ 7,61 |
| 8 | $ 0,97 | $ 7,73 |
| 9 | $ 0,87 | $ 7,86 |
| 10 | $ 0,80 | $ 7,99 |
| 11 | $ 0,74 | $ 8,12 |
| 12 | $ 0,69 | $ 8,24 |
Özellikler
| Marka | Go Des |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Dişi |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |