Zore Shira Serisi Lightning USB Kablo 100cm
Kablo uzunluğu 100cm
Kablo güç değeri Lightning (2.4A)
Çıkış gücü 2.4V-2.4A (Max)
Kablo watt değeri 12W
Aktarım hızı 480Mbps
Materyal; alüminyum uçlar + PVC + file örgülü
Hızlı şarj
Kablo kırılmasını önleyici dizayn
Yüksek yoğunluklu örgü kablo
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,11 | $ 2,11 |
| 2 | $ 1,12 | $ 2,24 |
| 3 | $ 0,76 | $ 2,28 |
| 4 | $ 0,58 | $ 2,31 |
| 5 | $ 0,47 | $ 2,35 |
| 6 | $ 0,40 | $ 2,39 |
| 7 | $ 0,35 | $ 2,43 |
| 8 | $ 0,31 | $ 2,46 |
| 9 | $ 0,28 | $ 2,51 |
| 10 | $ 0,26 | $ 2,55 |
| 11 | $ 0,24 | $ 2,59 |
| 12 | $ 0,22 | $ 2,63 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 50 Hz / 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Lightning |
| Garanti Tipi | İthalatçı Garantili |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |