Zore Shira Serisi 3 in 1 USB Kablo 30cm
Kablo uzunluğu 30cm
Kablo güç değeri 2.4A
Çıkış gücü 2.4V-2.4A (Max)
Kablo watt değeri 12W
Aktarım hızı 480Mbps (Sadece Type-C kabloda data aktarımı vardır)
Materyal; alüminyum uçlar + PVC + file örgülü
Hızlı şarj
Kablo kırılmasını önleyici dizayn
Yüksek yoğunluklu örgü kablo
NOT : İphone 15 serisinde bu ürün çalışmamaktadır
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,53 | $ 3,53 |
| 2 | $ 1,87 | $ 3,74 |
| 3 | $ 1,27 | $ 3,81 |
| 4 | $ 0,97 | $ 3,87 |
| 5 | $ 0,79 | $ 3,93 |
| 6 | $ 0,67 | $ 3,99 |
| 7 | $ 0,58 | $ 4,06 |
| 8 | $ 0,52 | $ 4,12 |
| 9 | $ 0,47 | $ 4,19 |
| 10 | $ 0,43 | $ 4,26 |
| 11 | $ 0,39 | $ 4,33 |
| 12 | $ 0,37 | $ 4,40 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Lightning |
| Kablo Uzunluğu | 30 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |