Go Des GAC-368 5 in 1 Aux Audio Kablo
Bluetooth gerektirmez, tak ve çalıştır
Kablo uzunluğu 1 metre
Bir ucu 3.5mm giriş ve çıkış
Diğer ucu 3.5mm , lightning ve type-c giriş
Yeni dizaynı ile daha dayanıklı yapı
Sabit ses iletimi
Yüksek kaliteli örgü kablo tasarımı
Kablo uç kısımlarında dayanıklılığı arttırıcı kablo koruma dizaynı
MP3,CD,telefon,bilgisayar,radyo ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,87 | $ 10,87 |
| 2 | $ 5,77 | $ 11,53 |
| 3 | $ 3,91 | $ 11,73 |
| 4 | $ 2,98 | $ 11,92 |
| 5 | $ 2,42 | $ 12,11 |
| 6 | $ 2,05 | $ 12,30 |
| 7 | $ 1,78 | $ 12,49 |
| 8 | $ 1,59 | $ 12,70 |
| 9 | $ 1,43 | $ 12,91 |
| 10 | $ 1,31 | $ 13,12 |
| 11 | $ 1,21 | $ 13,33 |
| 12 | $ 1,13 | $ 13,54 |
Özellikler
| Marka | Go Des |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek, 3.5 mm Dişi |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C, Lightning, 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |