Sağlam silikon malzeme
Üç renkli şık tasarım
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
Suya karşı dayanıklı
7 kademeli, kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlanabilir kordon ayarlama dizaynı
Farklı renkleriyle saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 9,05 | $ 9,05 |
| 2 | $ 4,80 | $ 9,60 |
| 3 | $ 3,25 | $ 9,76 |
| 4 | $ 2,48 | $ 9,93 |
| 5 | $ 2,02 | $ 10,08 |
| 6 | $ 1,71 | $ 10,24 |
| 7 | $ 1,49 | $ 10,40 |
| 8 | $ 1,32 | $ 10,57 |
| 9 | $ 1,19 | $ 10,75 |
| 10 | $ 1,09 | $ 10,92 |
| 11 | $ 1,01 | $ 11,10 |
| 12 | $ 0,94 | $ 11,27 |
Özellikler
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch Ultra 49mm |
| Marka | Zore |
| Renk | Siyah |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 49 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Silikon |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |