Wiwu YP07 Type-C To 3.5mm Aux Audio Ses Kablosu 1.2M
3.5mm ve Type-C giriş
Naylon örgü tasarımlı dayanıklı kablo
Sabit ses iletimi
Çinko alaşım kablo uç kısımlarında dayanıklılığı arttırıcı kablo koruma dizaynı
Hoparlör ve diğer ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
1.2 metre uzunluk
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,10 | $ 15,10 |
| 2 | $ 8,01 | $ 16,02 |
| 3 | $ 5,43 | $ 16,29 |
| 4 | $ 4,14 | $ 16,56 |
| 5 | $ 3,37 | $ 16,83 |
| 6 | $ 2,85 | $ 17,09 |
| 7 | $ 2,48 | $ 17,35 |
| 8 | $ 2,21 | $ 17,64 |
| 9 | $ 1,99 | $ 17,93 |
| 10 | $ 1,82 | $ 18,22 |
| 11 | $ 1,68 | $ 18,51 |
| 12 | $ 1,57 | $ 18,80 |
Özellikler
| Marka | Wiwu |
| Renk | Gri |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |