ZORE USB FLASH DİSK
256GB
VERİLERİNİZİ SAĞLAM YERDE SAKLAYIN...
USB 2.0
DESTEKLENEN SİSTEMLER;
WİN VİSTA - WİN 7 - WİN 8 - WİN 8.1 - MAC 10.6.6-10.10
GÜVENLİ VERİ AKTARIMI
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 50,11 | $ 50,11 |
| 2 | $ 26,58 | $ 53,16 |
| 3 | $ 18,02 | $ 54,06 |
| 4 | $ 13,74 | $ 54,96 |
| 5 | $ 11,17 | $ 55,84 |
| 6 | $ 9,45 | $ 56,70 |
| 7 | $ 8,23 | $ 57,59 |
| 8 | $ 7,32 | $ 58,54 |
| 9 | $ 6,61 | $ 59,50 |
| 10 | $ 6,05 | $ 60,48 |
| 11 | $ 5,59 | $ 61,44 |
| 12 | $ 5,20 | $ 62,40 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Gümüş |
| Kullanım Tipi | Flash Bellek |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Okuma Hızı | 300 MB/s ve üstü |
| Yazma Hızı | 300 MB/s ve üstü |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Kapasite ( Hafıza ) | 256 GB |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |