Ürün Adı: S10 bluetooth hoparlör radyo destek U disk TF kartı
Bluetooth versiyonu: V4.0
USB şarj giriş gerilimi: 5 V
Pil kapasitesi: 400 mAh
Dayanıklılık kapasitesi: yaklaşık 6-12 saat
Stereo Hoparlör Nominal Güç: 3 W
Şarj gerilimi: 5VDC
Lityum pil özellikleri: 3.7 V
TF kartı: desteği (dahil değildir)
Sinyal gürültü oranı: 90 HZ-20 K/65dB
Bluetooth kullanımı bant: 2.4000 GHZ-2.4835 GHZ
Kablosuz iletim mesafesi: yaklaşık 10 metre/32.81ft
Ürün Boyutu: yaklaşık 60*50mm/2.36 * 1.97in
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,06 | $ 4,06 |
| 2 | $ 2,16 | $ 4,31 |
| 3 | $ 1,46 | $ 4,38 |
| 4 | $ 1,11 | $ 4,45 |
| 5 | $ 0,90 | $ 4,52 |
| 6 | $ 0,77 | $ 4,59 |
| 7 | $ 0,67 | $ 4,67 |
| 8 | $ 0,59 | $ 4,74 |
| 9 | $ 0,54 | $ 4,82 |
| 10 | $ 0,49 | $ 4,90 |
| 11 | $ 0,45 | $ 4,98 |
| 12 | $ 0,42 | $ 5,06 |
Özellikler
| Marka | Zore, Diğer |
| Renk | Siyah, Gri, Mavi, Kırmızı, Beyaz |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Yok |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Suya Dayanıklık | 10 m |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Dinleme Süresi | 5-10 Saat |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Türü | Bluetooth |
| Ses Çıkışı Türü | Stereo |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Ağırlık | 150-199 gr |
| Toplam Güç (Watt) | 3 W |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |