Xipin HX 545 kulaklık
Konuşma mesafesi 14mm
Frekans alanı 20-20000Hz
1.2M Uzunluk
Hassassiyet 105.5±3dB
Hoparlör empedansı 32Ω ± 15%
Yüksek kaliteli ses
Naylon örgülü tasarım
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 9,13 | $ 9,13 |
| 2 | $ 4,85 | $ 9,69 |
| 3 | $ 3,28 | $ 9,85 |
| 4 | $ 2,50 | $ 10,01 |
| 5 | $ 2,03 | $ 10,17 |
| 6 | $ 1,72 | $ 10,33 |
| 7 | $ 1,50 | $ 10,49 |
| 8 | $ 1,33 | $ 10,67 |
| 9 | $ 1,20 | $ 10,84 |
| 10 | $ 1,10 | $ 11,02 |
| 11 | $ 1,02 | $ 11,19 |
| 12 | $ 0,95 | $ 11,37 |
Özellikler
| Renk | Gri, Gold |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |