Xipin HX 730 kulak içi kulaklık
Konuşma mesafesi 9.2mm
Frekans alanı 20-20000Hz
1.2M Uzunluk
Hassassiyet 97±3dB
Hoparlör empedansı 16Ω ± 15%
Yüksek kaliteli ses
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 10,14 | $ 10,14 |
| 2 | $ 5,38 | $ 10,76 |
| 3 | $ 3,65 | $ 10,94 |
| 4 | $ 2,78 | $ 11,12 |
| 5 | $ 2,26 | $ 11,30 |
| 6 | $ 1,91 | $ 11,47 |
| 7 | $ 1,66 | $ 11,65 |
| 8 | $ 1,48 | $ 11,85 |
| 9 | $ 1,34 | $ 12,04 |
| 10 | $ 1,22 | $ 12,24 |
| 11 | $ 1,13 | $ 12,43 |
| 12 | $ 1,05 | $ 12,63 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gri |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |