Xipin LX18 micro kablo
Kumaş örgülü gövde
2.4A Amper
120Cm uzunluk
Micro cihazlar için uyumludur
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,62 | $ 6,62 |
| 2 | $ 3,51 | $ 7,02 |
| 3 | $ 2,38 | $ 7,14 |
| 4 | $ 1,82 | $ 7,26 |
| 5 | $ 1,48 | $ 7,38 |
| 6 | $ 1,25 | $ 7,49 |
| 7 | $ 1,09 | $ 7,61 |
| 8 | $ 0,97 | $ 7,73 |
| 9 | $ 0,87 | $ 7,86 |
| 10 | $ 0,80 | $ 7,99 |
| 11 | $ 0,74 | $ 8,12 |
| 12 | $ 0,69 | $ 8,24 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka | Xipin |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |