Xipin PX105 20000 Mah Powerbank
Işıklı batarya durum göstergesi
Akıllı şarj , otomatik akım kesme
Akıllı cihaz tanıma
Aşırı sıcaklık koruması
Yükseltilmiş çip
2 Adet usb çıkış
1 Adet Micro giriş
1 Adet Type-C giriş
2.1A Hızlı şarj özelliği
5V Güç
5V/2A giriş
148*70*28 mm boyutlar
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 21,01 | $ 21,01 |
| 2 | $ 11,15 | $ 22,29 |
| 3 | $ 7,56 | $ 22,67 |
| 4 | $ 5,76 | $ 23,04 |
| 5 | $ 4,68 | $ 23,41 |
| 6 | $ 3,96 | $ 23,77 |
| 7 | $ 3,45 | $ 24,15 |
| 8 | $ 3,07 | $ 24,54 |
| 9 | $ 2,77 | $ 24,95 |
| 10 | $ 2,54 | $ 25,36 |
| 11 | $ 2,34 | $ 25,76 |
| 12 | $ 2,18 | $ 26,16 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 20000 mAh |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 18 W Altı |
| USB Çıkış Sayısı | 4 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |