Xipin T109S 5000 Mah Magsafe Powerbank
Işıklı batarya durum göstergesi
Akıllı şarj , otomatik akım kesme
Akıllı cihaz tanıma
Aşırı sıcaklık koruması
Yükseltilmiş çip
1 Adet usb çıkış
1 Adet Type-C giriş
2A Hızlı şarj özelliği
Wireless kablosuz 10W şarj gücü (maksimum 15W şarj gücü)
DC5V/2A Output
DC5V/2A giriş
1 metre Type-C kablo
98.6*64.5*15.9 mm boyutlar
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 25,51 | $ 25,51 |
| 2 | $ 13,53 | $ 27,06 |
| 3 | $ 9,17 | $ 27,52 |
| 4 | $ 7,00 | $ 27,98 |
| 5 | $ 5,69 | $ 28,43 |
| 6 | $ 4,81 | $ 28,86 |
| 7 | $ 4,19 | $ 29,32 |
| 8 | $ 3,73 | $ 29,80 |
| 9 | $ 3,37 | $ 30,29 |
| 10 | $ 3,08 | $ 30,79 |
| 11 | $ 2,84 | $ 31,28 |
| 12 | $ 2,65 | $ 31,77 |
Özellikler
| Renk | Gri, Mavi |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 5000 mAh |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 18 W Altı |
| USB Çıkış Sayısı | 3 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |