Universal 3 lü priz çevirici
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 1,66 | $ 1,66 |
| 2 | $ 0,88 | $ 1,76 |
| 3 | $ 0,60 | $ 1,79 |
| 4 | $ 0,46 | $ 1,82 |
| 5 | $ 0,37 | $ 1,85 |
| 6 | $ 0,31 | $ 1,88 |
| 7 | $ 0,27 | $ 1,91 |
| 8 | $ 0,24 | $ 1,94 |
| 9 | $ 0,22 | $ 1,97 |
| 10 | $ 0,20 | $ 2,00 |
| 11 | $ 0,19 | $ 2,04 |
| 12 | $ 0,17 | $ 2,07 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Marka | Zore |
| Ürün Tipi | Universal Tipi |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Çıkış Volt | 201 V-220 V |
| Çıkış Amper | 5 A Altı |
| Türü | Fiş |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |