3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIK
HD SES KALİTESİ
RAHAT DİNLEME VE KONUŞMA
İOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,99 | $ 4,99 |
| 2 | $ 2,65 | $ 5,29 |
| 3 | $ 1,79 | $ 5,38 |
| 4 | $ 1,37 | $ 5,47 |
| 5 | $ 1,11 | $ 5,56 |
| 6 | $ 0,94 | $ 5,65 |
| 7 | $ 0,82 | $ 5,74 |
| 8 | $ 0,73 | $ 5,83 |
| 9 | $ 0,66 | $ 5,92 |
| 10 | $ 0,60 | $ 6,02 |
| 11 | $ 0,56 | $ 6,12 |
| 12 | $ 0,52 | $ 6,21 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Kırmızı, Gold, Mor, Pembe, Yeşil, Turuncu, Beyaz, Pembe Açık |
| Kulaklık Tipi | Stereo, Stereo Kulaklıklar |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Yok |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |