3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIK
HD SES KALİTESİ
RAHAT DİNLEME VE KONUŞMA
İOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,87 | $ 7,87 |
| 2 | $ 4,18 | $ 8,35 |
| 3 | $ 2,83 | $ 8,49 |
| 4 | $ 2,16 | $ 8,63 |
| 5 | $ 1,75 | $ 8,77 |
| 6 | $ 1,48 | $ 8,90 |
| 7 | $ 1,29 | $ 9,04 |
| 8 | $ 1,15 | $ 9,19 |
| 9 | $ 1,04 | $ 9,34 |
| 10 | $ 0,95 | $ 9,50 |
| 11 | $ 0,88 | $ 9,65 |
| 12 | $ 0,82 | $ 9,80 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Kırmızı, Gold, Mor, Pembe, Sarı, Yeşil, Turuncu, Beyaz |
| Marka | Zore |
| Kulaklık Tipi | Stereo |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |