KALİTELİ SES AKTARIMINA SAHİPTİR
HERHANGİ BİR KURULUM GEREKTİRMEZ
3.5 mm JACK GİRİŞE SAHİPTİR
ARAÇLARINIZIN AUX GİRİŞİNE BAĞLAYARAK TELEFONUNUZDAN DİLEDİĞİNİZ TÜRDEKİ SESLERİ DİNEYEBİLİRSİNİZ.
MÜZİK SETİNE,ARAÇLARINIZA,TABLETLERE,TELEFONLARA,HOPARLÖRE BAĞLAYABİLİRSİNİZ.
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 0,76 | $ 0,76 |
| 2 | $ 0,41 | $ 0,81 |
| 3 | $ 0,27 | $ 0,82 |
| 4 | $ 0,21 | $ 0,83 |
| 5 | $ 0,17 | $ 0,85 |
| 6 | $ 0,14 | $ 0,86 |
| 7 | $ 0,12 | $ 0,87 |
| 8 | $ 0,11 | $ 0,89 |
| 9 | $ 0,10 | $ 0,90 |
| 10 | $ 0,09 | $ 0,92 |
| 11 | $ 0,08 | $ 0,93 |
| 12 | $ 0,08 | $ 0,95 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gold, Beyaz, Siyah-Beyaz |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |