3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIK
KULAK İÇİ KULAKLIK
HD SES KALİTESİ
RAHAT DİNLEME VE KONUŞMA
İOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 9,02 | $ 9,02 |
| 2 | $ 4,79 | $ 9,57 |
| 3 | $ 3,24 | $ 9,73 |
| 4 | $ 2,47 | $ 9,89 |
| 5 | $ 2,01 | $ 10,05 |
| 6 | $ 1,70 | $ 10,21 |
| 7 | $ 1,48 | $ 10,37 |
| 8 | $ 1,32 | $ 10,54 |
| 9 | $ 1,19 | $ 10,71 |
| 10 | $ 1,09 | $ 10,89 |
| 11 | $ 1,01 | $ 11,06 |
| 12 | $ 0,94 | $ 11,23 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Pembe, Beyaz |
| Kulaklık Tipi | Stereo, Stereo Kulaklıklar |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |