Zore MIKNATISLI MİCRO USB KABLO
KALİTELİ ŞARJ VE AKTARIM ÖZELLİĞİ
100 CM UZUNLUĞUNDADIR
MIKNATISLI ŞARJ GİRİŞ YERİ
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,67 | $ 7,67 |
| 2 | $ 4,07 | $ 8,14 |
| 3 | $ 2,76 | $ 8,27 |
| 4 | $ 2,10 | $ 8,41 |
| 5 | $ 1,71 | $ 8,55 |
| 6 | $ 1,45 | $ 8,68 |
| 7 | $ 1,26 | $ 8,82 |
| 8 | $ 1,12 | $ 8,96 |
| 9 | $ 1,01 | $ 9,11 |
| 10 | $ 0,93 | $ 9,26 |
| 11 | $ 0,85 | $ 9,40 |
| 12 | $ 0,80 | $ 9,55 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gri, Gold, Rose Gold |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |