KUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİ
YÜKSEK KALİTE SES PERFORMANSI MEVCUTTUR
3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,20 | $ 8,20 |
| 2 | $ 4,35 | $ 8,70 |
| 3 | $ 2,95 | $ 8,85 |
| 4 | $ 2,25 | $ 8,99 |
| 5 | $ 1,83 | $ 9,14 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,28 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,42 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,58 |
| 9 | $ 1,08 | $ 9,74 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,90 |
| 11 | $ 0,91 | $ 10,05 |
| 12 | $ 0,85 | $ 10,21 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Kırmızı, Yeşil, Beyaz |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Kulak üstü |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Takma Tipi | Kulak üstü |
| Mikrofon | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |