Zore SUFFIE M-T-L 3 İN 1 USB DATA KABLO
KIRILMAYA DAYANIKLI METAL KABLO UÇLARI
HEM MİCRO HEM LİGHTNİNG HEMDE TYPE-C GİRİŞ MEVCUTTUR
AYNI ANDA 3 CİHAZI BİRDEN ŞARJ EDEBİLME ÖZELLİĞİ
2.1 AMPER GÜÇ
USB 2.0
GÜVENLİ VE HIZLI ŞARJ EDEBİLME ÖZELLİĞİ
VERİ AKTARIMDA KULLANILABİLME
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,01 | $ 3,01 |
| 2 | $ 1,60 | $ 3,19 |
| 3 | $ 1,08 | $ 3,25 |
| 4 | $ 0,83 | $ 3,30 |
| 5 | $ 0,67 | $ 3,35 |
| 6 | $ 0,57 | $ 3,41 |
| 7 | $ 0,49 | $ 3,46 |
| 8 | $ 0,44 | $ 3,52 |
| 9 | $ 0,40 | $ 3,57 |
| 10 | $ 0,36 | $ 3,63 |
| 11 | $ 0,34 | $ 3,69 |
| 12 | $ 0,31 | $ 3,75 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Pembe, Turuncu |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C, Lightning, Micro |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |