Zore MIKNATISLI MİCRO USB KABLO
KALİTELİ ŞARJ VE AKTARIM ÖZELLİĞİ
100 CM UZUNLUĞUNDADIR
MIKNATISLI ŞARJ GİRİŞ YERİ
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,20 | $ 8,20 |
| 2 | $ 4,35 | $ 8,70 |
| 3 | $ 2,95 | $ 8,85 |
| 4 | $ 2,25 | $ 8,99 |
| 5 | $ 1,83 | $ 9,14 |
| 6 | $ 1,55 | $ 9,28 |
| 7 | $ 1,35 | $ 9,42 |
| 8 | $ 1,20 | $ 9,58 |
| 9 | $ 1,08 | $ 9,74 |
| 10 | $ 0,99 | $ 9,90 |
| 11 | $ 0,91 | $ 10,05 |
| 12 | $ 0,85 | $ 10,21 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Gri, Gold, Rose Gold |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |