Zore ZR-LC91 PD to PD Kablo
Type-C den type-c ye kolay ve çok daha hızlı veri aktarımı
Hızlı şarj
1 Metre uzunluk
3A Amper gücü
Alüminyum alaşımlı malzeme
9V-3A Output
18W Güç
Kalaylı saf bakır tel çekirdeği sayesinde çok daha dayanıklı ve hızlı
Biyonik terminal tasarım sayesinde 30000 den fazla katlama testinden başarı ile geçti
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,37 | $ 6,37 |
| 2 | $ 3,38 | $ 6,76 |
| 3 | $ 2,29 | $ 6,87 |
| 4 | $ 1,75 | $ 6,99 |
| 5 | $ 1,42 | $ 7,10 |
| 6 | $ 1,20 | $ 7,21 |
| 7 | $ 1,05 | $ 7,32 |
| 8 | $ 0,93 | $ 7,44 |
| 9 | $ 0,84 | $ 7,56 |
| 10 | $ 0,77 | $ 7,69 |
| 11 | $ 0,71 | $ 7,81 |
| 12 | $ 0,66 | $ 7,93 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Kırmızı |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | Type-C |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |