3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIK
KULAK İÇİ KULAKLIK
HD SES KALİTESİ
RAHAT DİNLEME VE KONUŞMA
İOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,56 | $ 4,56 |
| 2 | $ 2,42 | $ 4,84 |
| 3 | $ 1,64 | $ 4,92 |
| 4 | $ 1,25 | $ 5,00 |
| 5 | $ 1,02 | $ 5,08 |
| 6 | $ 0,86 | $ 5,16 |
| 7 | $ 0,75 | $ 5,24 |
| 8 | $ 0,67 | $ 5,33 |
| 9 | $ 0,60 | $ 5,41 |
| 10 | $ 0,55 | $ 5,50 |
| 11 | $ 0,51 | $ 5,59 |
| 12 | $ 0,47 | $ 5,68 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Pembe, Sarı, Yeşil, Turuncu, Beyaz |
| Kulaklık Tipi | Stereo, Stereo Kulaklıklar |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Var |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak içi |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |