Apple Watch Ultra 49mm KRD-04 Metal Kordon
Metal katlamalı, yandan klips açılımlı sağlam tasarım
Bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı
3 kademeli, kolaylıkla her ölçüye uygun ayarlanabilir kordon ayarlama dizaynı
Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,76 | $ 6,76 |
| 2 | $ 3,59 | $ 7,17 |
| 3 | $ 2,43 | $ 7,29 |
| 4 | $ 1,85 | $ 7,41 |
| 5 | $ 1,51 | $ 7,53 |
| 6 | $ 1,28 | $ 7,65 |
| 7 | $ 1,11 | $ 7,77 |
| 8 | $ 0,99 | $ 7,90 |
| 9 | $ 0,89 | $ 8,03 |
| 10 | $ 0,82 | $ 8,16 |
| 11 | $ 0,75 | $ 8,29 |
| 12 | $ 0,70 | $ 8,42 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Gold, Rose Gold, Gümüş, Starlight, Olive |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch Ultra 49mm |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 49 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Metal |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |