KRD-30 Metal Kordon
Metal gövde sağlam tasarım
Bal peteği tasarımlı göz alıcı dizayn
Aşınmalara ve çizilmeye dayanıklı
Farklı renk seçenekleriyle Apple Watch saatinize yeni bir görünüm kazandırın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 18,79 | $ 18,79 |
| 2 | $ 9,97 | $ 19,93 |
| 3 | $ 6,76 | $ 20,27 |
| 4 | $ 5,15 | $ 20,61 |
| 5 | $ 4,19 | $ 20,94 |
| 6 | $ 3,54 | $ 21,26 |
| 7 | $ 3,09 | $ 21,60 |
| 8 | $ 2,74 | $ 21,95 |
| 9 | $ 2,48 | $ 22,31 |
| 10 | $ 2,27 | $ 22,68 |
| 11 | $ 2,09 | $ 23,04 |
| 12 | $ 1,95 | $ 23,40 |
Özellikler
| Uyumlu Cihaz Modeli | Watch 40mm, Watch 38mm |
| Renk | Siyah, Gold, Rose Gold, Gümüş |
| Uyumlu Cihaz Markası | Apple |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Kordon Ölçüsü | 38 mm - 40 mm - 41 mm |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Materyal - Malzeme Türü | Metal |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |