Araree Type-C To 3.5mm Dönüştürücü
Type-C giriş portu
3.5mm jack çıkışı
Küçük ve kompakt
Metal alaşım malzeme
Kablo ucu kırılmayı önleyici dayanıklı tasarım
Kolayca cebinizde ya da çantanızda taşıyabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 19,10 | $ 19,10 |
| 2 | $ 10,13 | $ 20,26 |
| 3 | $ 6,87 | $ 20,61 |
| 4 | $ 5,24 | $ 20,95 |
| 5 | $ 4,26 | $ 21,28 |
| 6 | $ 3,60 | $ 21,61 |
| 7 | $ 3,14 | $ 21,95 |
| 8 | $ 2,79 | $ 22,31 |
| 9 | $ 2,52 | $ 22,68 |
| 10 | $ 2,31 | $ 23,05 |
| 11 | $ 2,13 | $ 23,42 |
| 12 | $ 1,98 | $ 23,78 |
Özellikler
| Uyumlu Cihaz Modeli | |
| Marka | Araree |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | Type-C |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Dişi |
| Kablo Uzunluğu | 20 cm Altı |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |