Özellikli üçgen görünümlü kickstand yapısı sayesinde şarj ederken video izleyebilirsiniz
Kırılmaya karşı extra güçlendirilmiş kablo tasarım
Yıpranmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı
1.2 Metre uzunluk
L şekilli tasarımı ile kolayca tutabilirsiniz
Hızlı şarj ve veri aktarımı
Güçlendirilmiş ve dayanıklı bağlantı noktası
2.4A Akım gücü
Güçledirilmiş bakır teller
Esnek ve dolaşmaya karşı özel dizayn
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 2,81 | $ 2,81 |
| 2 | $ 1,49 | $ 2,98 |
| 3 | $ 1,01 | $ 3,03 |
| 4 | $ 0,77 | $ 3,08 |
| 5 | $ 0,63 | $ 3,13 |
| 6 | $ 0,53 | $ 3,18 |
| 7 | $ 0,46 | $ 3,23 |
| 8 | $ 0,41 | $ 3,28 |
| 9 | $ 0,37 | $ 3,34 |
| 10 | $ 0,34 | $ 3,39 |
| 11 | $ 0,31 | $ 3,45 |
| 12 | $ 0,29 | $ 3,50 |
Özellikler
| Marka | Roar |
| Renk | Beyaz |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |