YÜKSEK KALİTELİ BEYAZ ŞARJ KABLOSU
KOLAY VERİ AKTARIMI
HIZLI ŞARJ DESTEĞİ
AKILLI ÇİP
ÇİFT KATMAN İLE DAHA FAZLA KORUNUR
2.4A ÇIKIŞ AMPERİ
İSTİKRARLI VE GÜVENLİ ŞARJ ETME
1 METRE UZUNLUK
2 İN 1 ŞARJ İLETİMİ
ESNEKLİK VE DAYANIKLILIK KOMBİNASYONU
KALİTELİ ALÜMİNYUM BAĞLAYICI
KABLO KIRILMASINI ÖNLEMEK İÇİN DAYANIKLI BAĞLANTI
GELİŞTİRİLMİŞ BAKIR TELLER
Ürünün detaylı videosunu izlemek için link'e tıklayın
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 5,86 | $ 5,86 |
| 2 | $ 3,11 | $ 6,22 |
| 3 | $ 2,11 | $ 6,32 |
| 4 | $ 1,61 | $ 6,43 |
| 5 | $ 1,31 | $ 6,53 |
| 6 | $ 1,11 | $ 6,63 |
| 7 | $ 0,96 | $ 6,73 |
| 8 | $ 0,86 | $ 6,85 |
| 9 | $ 0,77 | $ 6,96 |
| 10 | $ 0,71 | $ 7,07 |
| 11 | $ 0,65 | $ 7,18 |
| 12 | $ 0,61 | $ 7,30 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Beyaz |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |